Nasz Zespół

 

Profesjonalni, merytoryczni, dynamiczni – to nas łączy.

Pracujemy z pasją, do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie.

Satysfakcja i zaufanie naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

Jesteśmy liderami – odważnie podejmujemy nowe wyzwania.

Cenimy naszych pracowników, gdyż tylko praca zespołowa gwarantuje pełny sukces.

 

Agnieszka

Widłak-Lindsay

Członek Zarządu

Założyciel i Członek Zarządu Grupy Fracthon, odpowiada za kompleksową strategię rozwoju oraz nadzoruje i koordynuje realizację inwestycji deweloperskich. Specjalizuje się w doradztwie biznesowym oraz kredytowym dla klientów komercyjnych i indywidualnych inwestorów. Prowadzi kompleksowe transakcje zakupu i kredytowania nieruchomości inwestycyjnych. Jest licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Obecnie jest w trakcie zdobywania międzynarodowego certyfikatu CCIM – Certified Commercial Investment Member. Pracowała jako analityk inwestycyjny I  doradca dla polskich i zagranicznych funduszy inwestycyjnych o kapitale 800 mln euro. Ukończyła kierunek finanse i Master of Business Studies na John Moores University Liverpool oraz National University of Ireland Maynooth.

Pasjonatka mody i designu – w wolnych chwilach projektuje.

Przejdź do profilu na Linked

Przemysław

Kowalski

Członek Zarządu

Prezes i Członek Zarządu Grupy Fracthon, zarządza Grupą, koordynuje realizację wszystkich projektów Grupy Fracthon. Ekspert w zakresie rozwiązań finansowych dla przedsiębiorstw. Były członek Zarządu Spółki Deweloperskiej HCH DOM. Absolwent kierunku analiza rynków finansowych i doradztwo inwestycyjne na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

W wolnym czasie oddaje się swojej pasji, jaką jest gotowanie, zwłaszcza potraw kuchni śródziemnomorskiej.

Przejdź do profilu na Linked

Tomasz

Trojanowski

Project manager

W Grupie Fracthon koordynuje realizację projektów developerskich. Odpowiada za całościowy proces budowlany: od planowania, przez realizację aż po zakończenie. Nadzoruje również terminową realizację ustalonych harmonogramów. Do jego zadań należy bezpośredni kontakt z architektami, projektantami, wykonawcami oraz wszelkimi instytucjami odpowiedzialnymi za procesy budowlane. Od 2015 roku pracuje w branży budowlanej, którą zafascynował się po latach pracy jako menedżer zespołów sprzedażowych w mediach (Grupa Radiowa Agory, Eurozet – właściciel Radia ZET). Absolwent handlu zagranicznego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Jego największym hobby jest sport – bieganie, narciarstwo, wspinaczka w Tatrach oraz skitouring. Od 15 lat jest sędzią w Polskiej Lidze Koszykówki.

Przejdź do profilu na Linked

Anna

Korecka

Analityk Finansowy

W grupie Fracthon odpowiada za kontakty z instytucjami finansowymi. Uczestniczy w procesach sporządzania analiz inwestycyjnych oraz opracowywania prognoz finansowych. Dba o rzetelne i staranne przygotowanie dokumentów finansowych w spółkach kapitałowych. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Ukończyła finanse i rachunkowość, specjalność doradztwo podatkowe.
Prywatnie uwielbia tańczyć – już 15 lat praktykuje taniec współczesny.

Wolny czas najchętniej spędza z dobrym filmem oraz podróżując.

Przejdź do profilu na Linked

Marta

Rydz

Dyrektor Biura Zarządu

Asystentka Zarządu Grupy Fracthon. Koordynuje i wspiera prace Zarządu Grupy. Odpowiada za prawidłowy przepływ dokumentów. Nadzoruje realizację wszelkich umów i kontraktów z Klientami Grupy Fracthon. Dba o terminarz spotkań oraz profesjonalne działanie biura. Doświadczenie zawodowe zdobywała dzięki praktyce w radiu RMF – FM oraz jako rzeczniczka prasowa Szpitala Ginekologiczno-Położniczego Ujastek w Krakowie. Absolwentka kierunku Public Relations na wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej w Krakowskiej Akademii im. A.F. Modrzewskiego.

Uwielbia biegać i grać w siatkówkę.

Przejdź do profilu na Linked

Agata

Seweryn

Specjalista ds. Sprzedaży

W Grupie Fracthon jest członkiem zespołu sprzedażowego. Odpowiada za kompleksowe przedstawienie oferty deweloperskiej. Utrzymuje stały kontakt z klientem, towarzysząc mu na każdym etapie procesu kupna nieruchomości – od analizy potrzeb, przez proces negocjacji, aż do zawarcia ostatecznej umowy. Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Nieruchomości w Krakowie. Ukończyła zarządzanie, specjalność marketing. Doświadczenie zawodowe zdobywała w sektorze handlu, dzięki czemu potrafi profesjonalnie dbać o kontakty z klientami. Zapewniając wysoką jakość obsługi, z łatwością buduje długotrwałe relacje z kontrahentami.

Prywatnie spełnia się jako mama rezolutnego Antosia, fana Avengersów. Wolne chwile poświęca na czytanie książek psychologicznych oraz kryminałów.

Przejdź do profilu na Linked

Sabina

Domagała

Inżynier budowy/Specjalista ds. sprzedaży

W grupie Fracthon koordynuje procesy inwestycyjne. Odpowiada za całościowy proces budowlany: od planowania, przez realizację, aż po zakończenie budowy. Do jej zadań należy bezpośredni kontakt z architektami, projektantami, wykonawcami oraz wszelkimi instytucjami odpowiedzialnymi za procesy budowlane.
Jest też członkiem zespołu sprzedażowego. Odpowiada w nim za kompleksowe przedstawienie oferty deweloperskiej. Towarzyszy klientowi na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości – od analizy potrzeb, przez proces negocjacji, aż do zawarcia ostatecznej umowy – wspierając swoją wiedzą.
Doświadczenie zawodowe jako inżynier zdobywała pracując m.in. przy budowie takich inwestycji jak: warszawski wieżowiec „Warsaw Unit”, kompleks biurowo-mieszkalno-usługowy „EC Powiśle” w Warszawie oraz budynek biurowo-usługowy ,,Axis” w Krakowie.
Absolwentka Politechniki Krakowskiej. Studiowała technologię, organizację i zarządzanie
w budownictwie na Wydziale Inżynierii Lądowej.

Prywatnie pasjonatka podróży oraz aranżacji wnętrz.

Przejdź do profilu na Linked

Aplikuj!

Zostań członkiem naszego zespołu

Przejdź do profilu na Linked

Aplikuj!

Zostań członkiem naszego zespołu

Przejdź do profilu na Linked

Aplikuj!

Zostań członkiem naszego zespołu

Przejdź do profilu na Linked

Aplikuj!

Zostań członkiem naszego zespołu

Przejdź do profilu na Linked

Aplikuj!

Zostań członkiem naszego zespołu

Przejdź do profilu na Linked

Partnerzy biznesowi

Partnerstwo i zaufanie to jedna z wartości jaka przyświeca Spółce Fracthon.

Tylko relacje oparte na wzajemnym szacunku, współpracy oraz zrozumieniu są kluczem do sukcesu.