Nasz Zespół

 

Profesjonalni, merytoryczni, dynamiczni – to nas łączy.

Pracujemy z pasją, do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie.

Satysfakcja i zaufanie naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

Jesteśmy liderami – odważnie podejmujemy nowe wyzwania.

Cenimy naszych pracowników, gdyż tylko praca zespołowa gwarantuje pełny sukces.

 

Agnieszka

Widłak-Lindsay

Członek Zarządu

Założyciel i Członek Zarządu Grupy Fracthon, odpowiada za kompleksową strategię rozwoju oraz nadzoruje i koordynuje realizację inwestycji deweloperskich. Specjalizuje się w doradztwie biznesowym oraz kredytowym dla klientów komercyjnych i indywidualnych inwestorów. Prowadzi kompleksowe transakcje zakupu i kredytowania nieruchomości inwestycyjnych. Jest licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Obecnie jest w trakcie zdobywania międzynarodowego certyfikatu CCIM – Certified Commercial Investment Member. Pracowała jako analityk inwestycyjny I  doradca dla polskich i zagranicznych funduszy inwestycyjnych o kapitale 800 mln euro. Ukończyła kierunek finanse i Master of Business Studies na John Moores University Liverpool oraz National University of Ireland Maynooth.

Pasjonatka mody i designu – w wolnych chwilach projektuje.

Przejdź do profilu na Linked

Przemysław

Kowalski

Członek Zarządu

Prezes i Członek Zarządu Grupy Fracthon, zarządza Grupą, koordynuje realizację wszystkich projektów Grupy Fracthon. Ekspert w zakresie rozwiązań finansowych dla przedsiębiorstw. Były członek Zarządu Spółki Deweloperskiej HCH DOM. Absolwent kierunku analiza rynków finansowych i doradztwo inwestycyjne na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

W wolnym czasie oddaje się swojej pasji, jaką jest gotowanie, zwłaszcza potraw kuchni śródziemnomorskiej.

Przejdź do profilu na Linked

Ryszard

Maciak

Członek Zarządu/Udziałowiec

Członek Zarządu/Udziałowiec Grupy Fracthon. Odpowiada za całokształt robót budowlano-konstrukcyjnych, prace wykończeniowe oraz całą infrastrukturę techniczną. Współwłaściciel firmy GRIMBUD.W branży budowlanej działa ponad 25 lat. Zrealizował około 200 inwestycji na terenie Małopolski – między innymi: czterogwiazdkowy Hotel Bukovina w Bukowinie Tatrzańskiej, Termy Chochołowskie, Dworek w Cianowicach i wiele innych inwestycji. Absolwent Politechniki Krakowskiej Wydziału Budownictwa Lądowego, w Specjalności : konstrukcje budowlane i inżynierskie.

Przejdź do profilu na Linked

Paweł

Jaguś

Członek Zarządu/Udziałowiec Grupy Fracthon

Członek Zarządu i Udziałowiec Grupy Fracthon. Specjalizuje się w  skutecznym budowaniu i wdrażaniu długofalowych strategii biznesowych. 23 lata zawodowo był związany ze spółką Qumak SA, gdzie pełnił wiele funkcji kończąc na Prezesie Zarządu (CEO). Zrealizował liczne projekty biznesowe. Członek Rady Nadzorczej giełdowej spółki ES System oraz spółki Agat S.A. Od 2017r. Prezes Spółki Maat4, związanej z obszarami nowych technologii, bezpieczeństwem obiektów oraz tworzeniem Data Center. Absolwent wydziału Elektromechaniki, Automatyki i Elektroniki na Akademii Górniczo – Hutniczej.

Pasjonat narciarstwa i gotowania.

Przejdź do profilu na Linked

Michał

Szkwarek

Radca prawny

Odpowiada za obsługą prawną spółek kapitałowych oraz przedsiębiorców indywidualnych. Zajmuje się również doradztwem w zakresie analizy i oceny ryzyka prawnego, procesach negocjacji oraz uczestniczy przy zawierania umów. Posiada doświadczenie w zakresie reprezentacji procesowej. Absolwent studiów prawniczych na wydziale prawa i administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pracę magisterską obronił w Katedrze Prawa Europejskiego – obejmowała zagadnienia związane z unifikacją prawa cywilnego i tworzeniem Europejskiego Kodeksu Cywilnego. W 2013 ukończył aplikację radcowską i został wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie.

Entuzjasta gór i zwierząt, zwłaszcza psów – ma dwa własne.

Przejdź do profilu na Linked

Marcin

Racki

Manager ds. Finansowania

W Grupie Fracthon odpowiada za przygotowanie analiz inwestycyjnych. Opracowuje prognozy finansowe projektów, kontaktuje się z instytucjami finansowymi. Jest ekspertem w zakresie finansów przedsiębiorstw, kredytów firmowych, leasingu i faktoringu. Doświadczenie zawodowe zdobywał w branży finansowej – pracował w największych polskich bankach: BPH, ALIOR, czy PKO. Zajmował się obsługą zarówno dużych korporacji, jak i małych firm. Absolwent kierunku finanse i rachunkowość, specjalność finanse przedsiębiorstw na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Pasjonat astronomii i przyrody.

Przejdź do profilu na Linked

Anna

Korecka

Analityk Finansowy

W grupie Fracthon odpowiada za kontakty z instytucjami finansowymi. Uczestniczy w procesach sporządzania analiz inwestycyjnych oraz opracowywania prognoz finansowych. Dba o rzetelne i staranne przygotowanie dokumentów finansowych w spółkach kapitałowych. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Ukończyła finanse i rachunkowość, specjalność doradztwo podatkowe.
Prywatnie uwielbia tańczyć – już 15 lat praktykuje taniec współczesny.

Wolny czas najchętniej spędza z dobrym filmem oraz podróżując.

Przejdź do profilu na Linked

Tomasz

Trojanowski

Project manager

W Grupie Fracthon koordynuje realizację projektów developerskich. Odpowiada za całościowy proces budowlany: od planowania, przez realizację aż po zakończenie. Nadzoruje również terminową realizację ustalonych harmonogramów. Do jego zadań należy bezpośredni kontakt z architektami, projektantami, wykonawcami oraz wszelkimi instytucjami odpowiedzialnymi za procesy budowlane. Od 2015 roku pracuje w branży budowlanej, którą zafascynował się po latach pracy jako menedżer zespołów sprzedażowych w mediach (Grupa Radiowa Agory, Eurozet – właściciel Radia ZET). Absolwent handlu zagranicznego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Jego największym hobby jest sport – bieganie, narciarstwo, wspinaczka w Tatrach oraz skitouring. Od 15 lat jest sędzią w Polskiej Lidze Koszykówki.

Przejdź do profilu na Linked

Andrzej

Szymański

Dyrektor Projektu

W Grupie Fracthon zajmuje się zarządzaniem i koordynacją procesów inwestycyjnych pod względem całościowego przebiegu procesu budowy. Posiada uprawnienia do kierowania i nadzorowania robót budowlanych bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej. Ma kilkanaście lat doświadczenia zawodowego na samodzielnych stanowiskach kierowniczych. Zdobywał je w następujących obszarach: planowania i kontroli budżetu budowy, szacowania kosztów, efektywnego uczestnictwa w negocjacjach umów, nadzorowania prawidłowego przebiegu procesu produkcji, analizy kosztów zgodnie z założeniami dokumentacji budowlanej. Pracował między innymi przy realizacji inwestycji: Angel City – Erbud; CORT Kraków- Erbud; Aparthotel Lwowska 1- Budomax. Absolwent Politechniki Krakowskiej, Wydziału Inżynierii Lądowej, specjalność: technologia, organizacja i zarządzanie w budownictwie.

Czas wolny poświęca na żaglowanie, pływanie, nurkowanie. Lubi słuchać muzyki z płyt winylowych.

Przejdź do profilu na Linked

Alicja

Mendyka-Mosiołek

Dyrektor Działu Kadr i Księgowości

W grupie Fracthon zarządza działem kadr i księgowości. Nadzoruje prace zespołu, który odpowiada za przepływy pieniężne, kontakt z kontrahentami oraz sprawy kadrowo-płacowe. Posiada certyfikat księgowy Ministerstwa Finansów. Jest również specjalistą ds. kadr i płac. Ma 10-letnie doświadczenie zawodowe – kierowała działami księgowości i HR.
Absolwentka zarządzania zasobami ludzkimi oraz rachunkowości i finansów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Prywatnie szczęśliwa mama, miłośniczka podróży bliskich i dalekich.

Przejdź do profilu na Linked

Joanna

Mamot-Ścisłowska

Specjalista Ds. Kadr i Płac

W Grupie Fracthon jest członkiem działu księgowości, kadr i płac. Do jej zadań należy obsługa kadrowa i płacowa spółki. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyła w firmie produkcyjnej Thermoplast spółka z o.o. na stanowisku specjalista ds. kadr i płac oraz w obszarze księgowości i finansów. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Ukończyła zarządzanie, specjalność marketing oraz studia podyplomowe z zakresu rachunkowości i finansów. Jest również absolwentką wielu kursów i szkoleń z zakresu kadr i płac oraz księgowości.

Wolne chwile poświęca na czytanie książek oraz aktywny wypoczynek w gronie rodziny.

Przejdź do profilu na Linked

Agata

Seweryn

Specjalista ds. Sprzedaży

W Grupie Fracthon jest członkiem zespołu sprzedażowego. Odpowiada za kompleksowe przedstawienie oferty deweloperskiej. Utrzymuje stały kontakt z klientem, towarzysząc mu na każdym etapie procesu kupna nieruchomości – od analizy potrzeb, przez proces negocjacji, aż do zawarcia ostatecznej umowy. Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Nieruchomości w Krakowie. Ukończyła zarządzanie, specjalność marketing. Doświadczenie zawodowe zdobywała w sektorze handlu, dzięki czemu potrafi profesjonalnie dbać o kontakty z klientami. Zapewniając wysoką jakość obsługi, z łatwością buduje długotrwałe relacje z kontrahentami.

Prywatnie spełnia się jako mama rezolutnego Antosia, fana Avengersów. Wolne chwile poświęca na czytanie książek psychologicznych oraz kryminałów.

Przejdź do profilu na Linked

Paulina

Makowska

Specjalista ds. sprzedaży

W Grupie Fracthon odpowiada za kompleksowe przedstawienie oferty deweloperskiej. Utrzymuje stały kontakt z klientem, od analizy potrzeb do wsparcia każdym etapie procesu kupna nieruchomości. Dbając o profesjonalne relacje z klientami, gwarantuje najwyższy poziom jakości obsługi. Posiada doświadczenie w pracy z klientami, dbania o realizację potrzeb oraz budowania długotrwałych relacji. Łatwość i rzetelność obsługi, utrzymywanie porządku w dokumentacji zdobyła, kształcąc się jako technik administracji w Krakowie.

Miłośniczka zwierząt i wycieczek rowerowych w nieznane miejsca.

Przejdź do profilu na Linked

Urszula

Kucharczyk

Młodszy Specjalista Ds. Sprzedaży

W Grupie Fracthon jest członkiem zespołu sprzedażowego. Odpowiada za kompleksowe przedstawienie oferty deweloperskiej oraz utrzymuje stały kontakt z klientem, wspierając go na każdym etapie kupna nieruchomości. Dba o profesjonalne relacje z klientami, gwarantując obsługę na najwyższym poziomie.
Posiada doświadczenie w pracy z klientami, co zapewnia łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z kontrahentami. Umiejętności zdobyte w trakcie pracy w sekretariacie gwarantują rzetelną obsługę oraz utrzymywanie porządku w dokumentacji.
Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Ukończyła studia na kierunku gospodarka i administracja publiczna w specjalności zarządzanie zasobami ludzkimi. Obecnie studiuje psychologię w zarządzaniu na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Pasjonatka kuchni włoskiej oraz dobrej literatury psychologicznej.

Przejdź do profilu na Linked

Jolanta

Wierzbięta

Specjalista ds. rozliczeń

W Grupie Fracthon odpowiada za rozliczenia z kontrahentami. Do jej zadań należy ewidencjonowanie faktur oraz przestrzeganie terminów płatności. Wieloletnie doświadczenie zawodowe w biurach rachunkowych wykorzystuje podczas realizacji licznych transakcji rozliczeniowych Spółki Fracthon. Zdobyte umiejętności oraz wiedza gwarantują rzetelność i pełny profesjonalizm wszelkich kontraktów.

Największym hobby jest gotowanie oraz muzyka filmowa.

Przejdź do profilu na Linked

Monika

Wróbel

Specjalista ds. Finansowania

W Grupie Fracthon odpowiada za pozyskiwanie Klientów oraz utrzymywanie z nimi kontaktów na najwyższym poziomie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy oraz praktycznym umiejętnościom i pełnemu zaangażowaniu we wszystkie projekty, wspiera Klientów w budowaniu optymalnych strategii inwestycyjnych. Absolwentka psychologii biznesu w Wyższej Szkole Handlowej w Krakowie oraz zarządzania kadrami przedsiębiorstw na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Czas wolny poświęca pracom typu DIY – majsterkowaniu, tworzeniu i renowacji mebli. Lubi grać na skrzypcach – zwłaszcza repertuar Montiego, Bacha i Mozarta.

Przejdź do profilu na Linked

Marta

Rydz

Asystentka Zarządu

Asystentka Zarządu Grupy Fracthon. Koordynuje i wspiera prace Zarządu Grupy. Odpowiada za prawidłowy przepływ dokumentów. Nadzoruje realizację wszelkich umów i kontraktów z Klientami Grupy Fracthon. Dba o terminarz spotkań oraz profesjonalne działanie biura. Doświadczenie zawodowe zdobywała dzięki praktyce w radiu RMF – FM oraz jako rzeczniczka prasowa Szpitala Ginekologiczno-Położniczego Ujastek w Krakowie. Absolwentka kierunku Public Relations na wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej w Krakowskiej Akademii im. A.F. Modrzewskiego.

Uwielbia biegać i grać w siatkówkę.

Przejdź do profilu na Linked

Aplikuj!

Zostań członkiem naszego zespołu

Przejdź do profilu na Linked

Aplikuj!

Zostań członkiem naszego zespołu

Przejdź do profilu na Linked

Aplikuj!

Zostań członkiem naszego zespołu

Przejdź do profilu na Linked

Partnerzy biznesowi

Partnerstwo i zaufanie to jedna z wartości jaka przyświeca Spółce Fracthon.

Tylko relacje oparte na wzajemnym szacunku, współpracy oraz zrozumieniu są kluczem do sukcesu.

 

 

Grimbud

GRIMBUD to firma budowlana obecna na rynku od 1993 roku. Jest wiodącym realizatorem inwestycji budowlanych w Małopolsce. Współpracuje z największymi deweloperami w kraju. Specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym, usługowym oraz hotelowym. Portfolio firmy zapełniają także gmachy użyteczności publicznej, dworki oraz pałacyki.  Rzetelne oraz profesjonalne świadczenie swoich usług pozwoliło na współpracę z największymi deweloperami.

Cel jaki stawiają sobie specjaliści GRIMBUD to kreowanie budynków w zgodzie z najnowszymi trendami budownictwa jednocześnie mając na uwadze tradycję oraz sprawdzone metody.

Realizowane projekty firmy GRIMBUD wyróżnia nie tylko wysokiej jakości wykonanie, ale także dbałość o to, aby nowopowstałe obiekty wpisywały się w krajobraz oraz charakter dotychczasowych zabudowań.

Zachęcamy do odwiedzenia strony, pod adresem : http://www.grimbud.pl/