OCENA PROJEKTÓW DEWELOPERSKICH i INWESTYCYJNYCH

Sukces przedsięwzięcia deweloperskiego i inwestycyjnego zależy od analizy rynku. Właściwa diagnoza oraz ocena szans i zagrożeń przedsięwzięcia zarówno od strony technicznej, jak i ekonomicznej, pozwalają inwestorom wybrać optymalny projekt do realizacji. To gwarantuje bezpieczną inwestycję oraz konkretne zyski. Świadczymy usługi w zakresie: ekspertyz nieruchomości, jakościowej i ilościowej oceny projektu deweloperskiego, wyceny, identyfikacji mocnych i słabych stron inwestycji. Pomagamy w tworzeniu biznesplanów, kompletowaniu dokumentów wymaganych do realizacji projektu, monitorujemy przebieg inwestycji.

Oferta kierowana jest do Klientów, którzy potrzebują technicznej i inwestycyjnej oceny przedsięwzięcia. Zdarzają się sytuacje, w których dobrze skorzystać jest ze wsparcia profesjonalistów. Pojawiają się zwłaszcza wtedy, gdy inwestycja nie rozwija się w zamierzony sposób. Warto znaleźć rozwiązanie naprawy sytuacji oraz najlepsze rozwiązanie gwarantujące zyski. Doradcy Grupy Fracthon wesprą swoim profesjonalizmem. Pomogą rozwiązać trudne sytuacje inwestycyjne, przygotują biznesplany, skompletują dokumenty wymagane do realizacji projektu, zajmą się również monitoringiem przebiegu samej inwestycji.<

Zapraszamy do kontaktu.

KOMERCJALIZACJA BUDYNKÓW

Każdy właściciel nieruchomości chce uzyskać jak największy zwrot z inwestycji oraz zagwarantować stabilny dochód na oczekiwanym przez siebie poziomie. Profesjonalne przeprowadzenie komercjalizacji nieruchomości przekłada się na maksymalizację zysków z inwestycji.

Oferta komercjalizacji nieruchomości Grupy Fracthon zawiera takie usługi jak: analizę trendów rynkowych, ocenę konkurencji, analizę treści prawnych, ocenę stanu technicznego, monitoring wiarygodności potencjalnych najemców, poszukiwanie dodatkowych dochodów z nieruchomości, a także doradztwo przy optymalizacji przychodów z danej nieruchomości  względem kosztów operacyjnych. Przygotowujemy i opiniujemy umowy na zakup nieruchomości, jak i na późniejszy wynajmem oraz negocjujemy warunki.

Doświadczeni doradcy Grupy Fracthon przeprowadzą kompleksową analizę rynku, która pomoże w rzetelnym procesie komercjalizacji nieruchomości. Pomogą również skutecznie ją sfinalizować. Jeżeli posiadacie Państwo nieruchomości lub potrzebujecie pomocy w jej nabyciu i komercjalizacji, to zapraszamy do kontaktu, udzielimy Państwu profesjonalnego wsparcia.

FINANSOWANIE BANKOWE

Finansowanie inwestycji przy pomocy kredytu inwestycyjnego lub inwestorskiego dla wielu inwestorów stanowi prawdziwe wyzwanie, zwłaszcza gdy weźmie się pod uwagę wymogi oraz standardy banków. Każda firma starająca się otrzymać kredyt bankowy musi mieć profesjonalnie przygotowany biznesplan oraz wiele innych dokumentów – nie tylko finansowych. To trudna i żmudna praca.

Grupa Fracthon proponuje wsparcie, oferując następujące usługi: opracowanie optymalnej strategii finansowania i struktury procesu, przygotowanie prognoz finansowych, biznesplanów, opracowanie wniosków kredytowych oraz negocjację warunków i umów kredytowych. Wszystkie otrzymane oferty bankowe są przez nas ściśle analizowane pod względem optymalizacji wymogów finansowych, w tym przede wszystkim redukcji poniesionych opłat oraz zagwarantowania bezpieczeństwa operacyjnego i finansowego.

Dzięki współpracy z naszymi doświadczonymi doradcami inwestycyjnymi i finansowymi nasi Klienci zyskują oszczędność czasu, profesjonalną obsługę ekspertów oraz korzystne warunki – pomagamy w wyborze oferty kredytowej, negocjujemy warunki z bankiem oraz pomagamy uniknąć zawarcia niekorzystnej umowy. Kierujemy się indywidualną oceną potrzeb Klienta a wszystkie dokumenty przygotowujemy z wyjątkową starannością i dokładnością.